آزمایشگاه ملل شهرک سلامت اصفهان
EN

ایمنا : افتتاح نمونه گیری آزمایشگاهی خودروگذر

فهرست

افتتاح نمونه­ گیری آزمایشگاهی خودروگذر توسط آزمایشگاه ملل شهرک سلامت اصفهان  

به نقل از خبرگزاری ایمنا در روز شنبه چهارم بهمن ماه ۹۹، شهردار اصفهان با بیان اینکه در حوزه سلامت نقش خود را به خوبی ایفا کرده‌ایم، گفت: اگر چه بسیاری از خدمات بهداشتی، میراثی، فرهنگی و اجتماعی متولیان خاص خود را دارد، اما شهرداری برای تامین آسایش و آرامش شهروندان در برخی موارد جایگزین دستگاه‌ها در ارائه خدمات می‌شود.

قدرت الله نوروزی امروز در آئین افتتاح مرکز نمونه‌گیری آزمایشگاهی، خودروگذر در آزمایشگاه بزرگ ملل شهرک سلامت اصفهان اظهار کرد: شهرک سلامت در راستای تأمین سلامت مردم و ارتقای سطح خدمات بهداشتی گام‌های مؤثر و بی نظیری برداشته است؛ از ابتدا قرار بود در شهرک سلامت مجموعه‌های متعدد پزشکی احداث شده و زیرساخت‌هایی فراهم شود تا مردم دغدغه درمان بیماری خود را نداشته باشند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرداری به عنوان یکی از شرکای شهرک سلامت، تمام فعالیت‌های لازم را انجام داده است، افزود: شریک شهرداری نیز با همت هرچه تمام­تر توانسته جایگاه خوبی برای این شهرک ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری با مأموریت‌های متنوع در حوزه سلامت، وظایف سنگینی را برعهده دارد و اگرچه می‌داند بسیاری از خدمات بهداشتی، میراثی، فرهنگی و اجتماعی متولیان خاص خود را دارد، اما در برخی موارد جایگزین دستگاه‌ها می‌شود و در این راستا در حوزه سلامت نیز نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

نوروزی اظهار کرد: اینکه تست و نمونه‌گیری در خودروها بدون نیاز به پیاده شدن مسافر انجام شود، شاید در دیدگاه نخست کار ساده‌ای باشد، اما در شرایط هراس از مسری بودن بیماری کرونا، این اقدام بسیار ارزنده است که امیدواریم در مقابله با شیوع این بیماری پیروز میدان باشیم.

وی با تأکید بر اینکه ایران در مقابله با کرونا به موفقیت‌های خوبی دست یافته است، گفت: همه مأموریت داریم که آسایش و آرامش را برای مردم تأمین کنیم بنابراین امیدواریم مسیر رشد، پیشرفت و توسعه در حوزه درمان همچون سایر حوزه‌ها تداوم یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *